fbpx

EKFL juhatus

JUHTKOND

President

Ergo Metsla

ergo.metsla@kulturism.ee

Peasekretär, koolitusjuht

Janika Koch-Mäe

janika.koch-mae@kulturism.ee

Kohtumine palume eelnevalt kokkuleppida: info@kulturism.ee Kontori asukoht: Pärnu mnt 102C 1 korrus

JUHATUSE LIIKMED

President

Ergo Metsla

ergo.metsla@kulturism.ee

Juhatuse liige

Janika Koch-Mäe

janika.koch-mae@kulturism.ee

Kohtumine palume eelnevalt kokkuleppida: info@kulturism.ee Kontori asukoht: Pärnu mnt 102C 1 korrus

Juhatuse liige

Siim Kelner

siim@revalsport.ee

Juhatuse liige

Õnnela Raudsepp

onnela.raudsepp@kulturism.ee

Juhatuse liige

Ramil Lipp

ramil.lipp@spa.ee

KOMISJONID

Kohtunike komisjon

Timo Heiniö

Liisa Otsus

Jevgeni Kuzmin

Aleksandra Laer

Betti Nigul

Treenerite komisjon

Indrek Otsus (esimees)

indrekotsus@hotmail.com

Jaana Junson

jaanajunson@gmail.com

Ivar Mikk

ivar.mikk@gmail.com

Jevgeni Kuzmin

jevgeni.treeningud@gmail.com

Siim Kelner

Distsiplinaarkomisjon

Märt Osula (komisjoni esimees)

distsiplinaar@kulturism.ee

Esta Pilt

esta.pilt@ut.ee

Ahti Habanen

ahtiha@gmail.com

Kutsekomisjon

Janika Koch-Mäe (esinaine)

janika.koch-mae@kulturism.ee

Indrek Otsus

indrek.otsus@kulturism.ee

Siim Kelner

siim@revalsport.ee

Siim Savisaar

siim.savisaar@gmail.com

Siim Veri

siim.veri@gmail.com

Sportlaskomisjon

Raigo Kuusnõmm (esimees)

raigo@sparta.ee

Kady Pärnaku (ase-esinaine)

Karina Polovnikova

Arida Muru

Ats Loot

Regina Tselik

Ats Lahi

Laura Johanna Derkun

Jana Poljakova