Täiendkoolitus /EKR5 VI moodul “Turundus ja teenuste disain treenerile”

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Täiendkoolitus /EKR5 VI moodul “Turundus ja teenuste disain treenerile”

8. mai 2021 @ 10:00 - 05:00

äiendkoolitus / EKR5 fitnessi ja kulturismitreeneri tasemekoolituse VI moodul “Turundus ja teenuste disain treenerile” 8 AK

Koolitus annab 8 täiendkoolitustundi.

Loengus käsitletakse järgmiseid teemasid:

  • Treener kui ettevõtja – müügilehter vs müügiratas, müügieesmärkide seadmine ja tulemuste mõõtmine; teenuste disain ja paketeerimine; väärtuspakkumise loomine.
  • Treeneri personaalne kuvand ja bränd – personaaltreener, kui toode, kaubamärk ja bränd ühes; kuvandi loomine, toetamine ja hoidmine turunduse vahenditega
  • Turunduse alused – turunduse meetodid ja võimalused; tulemustele orienteeritud turundus – eesmärkide seadmine ja mõõtmine; turunduse kanalid ja tööriistad; kliendi persoonid ehk kuidas püüda ideaalklienti; turundus jagamismajanduse ajastul – treener kui väärtuselooja.
  • Personaalturundus – treener kui klienditeenindaja; rahulolev klient kui parim reklaam ja müügiagent; kliendisuhtlus turunduses; kliendisuhtlus teenuse osutamisel – kommunikatsiooni selgus ja eeldamiste lõks; ootuste juhtimine, piiride seadmine konfliktide vältimine ja lahendamine.
  • E-turundus ja turundus sotsiaalmeedias – e-kirjaloendid vs sotsiaalmeedia e-turunduse kanalid, turunduse kohendamine kliendiniššidele, re-targeting ja ristturundus; turundusvoo kohandamine kanalile vastavalt; avalikud pildi- ja helimaterjalide allikad; turunduse automatiseerimine ja tööriistad, mis elu lihtsamaks teevad.
  • Autoriõigus turunduses – kuidas vältida teiste õiguste rikkumist ja mida teha, kui keegi kopeerib sinu materjale? Koostöö teiste autoritega sh fotograafidega; teoste litsenseerimise alused; olulisi märkusi lepingutes leiduva (ja mitte leiduva) kohta.

Koolitaja: Siim Kinnas.

Siim Kinnas on enam kui kümne aasta pikkuse kogemusega teenuse- ja tootearenduse ning turunduse spetsialist, kelle spetsialiteediks on eristuvate väärtuspakkumiste loomine ja turule viimine. Tugeva kvaliteedijuhtimise ja teaduspõhise taustaga, on Siim töötanud nii suurte kui väikeste ettevõtetega, eraisikust ettevõtjate kui ka mittetulundusühingutega, et nende pakkumised oleksid klientidele veenvad ja turul nähtavad ning looksid neile maksimaalselt väärtust.

Siimu eesmärgiks sellel koolitusel on tagada, et sul oleks koolituse lõpuks olemas teadmised, oskused ja tööriistad omale efektiivse turundus- ja müügikanali üles ehitamiseks ja käitamiseks nii, et see võimaldab sul keskenduda sellele, mida sa tahad teha – tööle treenerina – mitte ainult turundamisele.

Siimu hobise sekka kuuluvad fitness-fotograafia ja jõusaalitreening, tal on kodus kolm samojeedi koera, naine ja poeg ning ta on paadunud Volvo-fanaatik, kes unistab Teslast.

Registreerumine koolitusele e-poes.

Detailid

Kuupäev:
8. mai 2021
Aeg:
10:00 - 05:00
Sündmus Category: