fbpx

Tulemused Eesti Meistrivõistlustelt kulturismis ja fitnessis

Tartus 2. novembril toimunud Eesti meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis võitis bikiinifitnessi absoluutkategooria Agne Kiviselg.

Kiviselg võitis kullad absoluutkategoorias ja kuni 169-sentimeetriste naiste bikinifitnessi kategoorias.

Jana Teder võitis kaks kuldmedalit bikinifitnessis pikkuskategoorias 169+ ja masters vanuseklassis.

 

Ülejäänud võitjad:

Klassikaline kulturism: Siim Savisaar

Classic physique: Egert Oiov

Masters kulturism: Andrei Abrossimov

Kuni 162-sentimeetriste naiste bikiinifitness: Jana Poljakova

Kuni 166-sentimeetriste naiste bikiinifitness: Anna Fedorova

Üle 169-sentimeetriste naiste bikiinifitness: Jana Teder

Masters bikiinifitness: Jana Teder

Rannafitness: Märt Erm

Juunioride rannafitness: Rasmus Klaos

Bodyfitness: Natalja Fetissova

Juunioride bodyfitness: Kristina Helmes

Masters bodyfitness: Esta Pilt

Fitness: Katarina Polovnikova

Fitmodel: Mailys Luigend

Wellness: Jekaterina Vassiljeva

Masters wellness: Lilian Rannu

Klubi: Sparta

Võistluse protokoll leitav siin.

Bikinifitness juuniorid, vasakult: Tiia Kaare; Alina Bolshakova; Christin-Amani Kiivikas; Deisy Liivja; Regina Tselik
Naised bodyfitness, vasakult: Anneli Volkov, Marian Muuga, Liis Org, Natalia Fetisova; Esta Pilt, Kristina Helmes, Marika Kasesalk

 

Bodyfitness masters, vasakult: Tiina Puzõrjova-Kask; Aleksandra Laer; Anneli Volkov; Ergo Metsla; Esta Pilt; Ott Kiivikas, Marian Muuga
Wellness fitness, vasakult: Anna-Maria Nizovtseva; Andra Metsaluik; Lilian Rannu; Jekaterina Vassiljeva; Marina Tsarik, Anu Ruutu
Wellness fitness masters, vasakult: Anna-Maria Nizovtseva; Anu Ruutu, Lilian Rannu, Marina Tsarik, Olesja Leppmets
Rannafitness juuniorid, vasakult: Markus Erik Kompus, Rasmus Klaos, Martin Lapin
Rannafitness, vasakult Allan Pedak, Rasmus Klaos, Märt Erm, Keir Pool
Bikinifitness – 162, vasakult: Regina Krukovskaja; Anastassia Taylor; Alina Bolshakova; Jana Poljakova, Tiia Kaare; Angela Privoi
Bikinifitness -166, vasakult: Kristle Tamm, Alla Alekseitsik; Nadežda Martysevich-Tali; Anna Fedorova, Maris Raudsepp; Regina Tselik
Bikinifitness – 169, vasakult: Kady Pärnaku; Ksenia Kondraškin; Märt Osula, Julia Tšižova; Ramil Lipp, Agne Kiviselg; Ergo Metsla; Christin-Amani Kiivikas; Janika Koch-Mäe, Kerli Djomina; Kristi Vähi
Bikinifitness 169+, vasakult: Elli Valla; Diana Teor; Jana Teder; Deisy Liivja; Kristins Kožemjakina
Bikinifitness masters, vasakult: Laura Johanna Derkun; Kristins Kožemjakina; Diana Teor, Jana Teder; Nadežda Martysevich-Tali; Annika Luik
Classic Physique, vasakult Egert Oiov, Indrek Otsus
Fitness, vasakult: Endla Vaher, Karina Polovnikova, Reene Teder
Kulturism masters: vasakult Harri Indus, Andrei Abrossimov
Kulturism, vasakult: Janika Koch-Mäe, Siim Ala, Ott Kiivikas, Raigo Kuusnõmm, Peep Reinart, Ergo Metsla
Fitmodel, vasakult: Kseńia Gundjajeva; Olga Sibanova, Mailys Luigend, Arina Vassiljeva, Elvi Ossipov
Klassikaline kulturism, vasakult: Andreas Jääger, Bryan Romano Farani, Ats Loot, Siim Savisaar, Ats Loot, Ignacio Yantorno Escudero
Bikinifitness absoluutkarika võitja Agne Kiviselg ja treener Ramil Lipp

Fotograaf Artjom Fraiman (https://www.artjomfraiman.com)

 

Related Posts