LAUPÄEVAL TOIMUNUD KARIKAVÕISTLUSED LASTEFITNESSIS TÕI LAVALE 28 LAST.

Laupäeval, 6. aprillil toimusid Pärnus järjekordsed karikavõistlused lastefitnessis, kus võistles 28 last. Konkurents on läinud aasta-aastalt tihedamaks ja vabakavad keerukamaks. On rõõm tõdeda, et ka võistlustel osalejate arv liigub kasvavas suunas.

Kuni 9- aastaste laste kategoorias võistles 4 last. Kolmanda koha võitis Lisett Isabel Villenthal HC Gym spordiklubist, teiseks jäi Lore-Andra Raud Happy Dancersi klubist ja kategooria võit tuli Iris Madleen Nõmperile Arigato spordiklubist (treeneriks Endla Vaher).

10- 11. aastaste laste kategoorias oli samuti võistlejaid 4. Kolmanda koha sai Milana Knoševa Kristina Koroljaki spordiklubist, teise koha Piia-Karlotta Rand Happy Dancersi klubist ning esikoha võitis Lyneth Hirvela Spa&Sport spordiklubist (treener Jaana Junson).

12.aastaste laste kategoorias oli seekord võistlejaid lausa 7. Kolmanda koha pälvis Marleen Ruusmaa Spa&Sport spordiklubist, Daria Druntsenko Kristina Koroljaki spordiklubist sai teise koha ning kategooria parim oli Anastassia Ussova Kristina Koroljaki spordiklubist (treener Kristina Koroljak).

13- aastaste laste klassis oli seekord 5 võistlejat – Annika Absalon Happy Dancersi klubist sai kolmanda koha, Loree Neerut Kristina Koroljaki spordiklubist teise koha ning vanusekategooria võitjaks osutus Anita Leilop Happy Dancersi klubist (treener Angela Absalon).

Kõige rohkem lapsi (8) võistles 14-15. aastaste laste kategoorias, kus kolmanda koha sai Johanna Kivimäe Spa&Sport spordiklubist, teise koha pälvis Lisett Antsmaa Happy Dancersi klubist ja kategooria võitjaks tuli Sofia Zapalova Kristina Koroljaki spordiklubist (treener Kristina Koroljak).

Võistluse protkoll: 20190406_LasteKarikavoistlused_TULEMUS.vol3

Õnnitleme kõiki võitjaid ja ootame pealtvaatajaid Kristina Koroljak Open Cup’ile, mis toimub 21. aprillil algusega 14:00 Kalevi spordihallis.

vasakult Heidi Voor-Voort; Lore-Andra Raud; Iris Madleen Nõmper; Lisett Isabel Villenthal ja EKFLi president Ergo Metsla