Fitnessitreenerite tasemekoolitus

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Fitnessitreenerite tasemekoolitus

juuni 11 - juuni 27

Kulturismi ja Fitnessi Liit koolitab:

Fitnessitreenerite erialane koolitus tasemetele EKR3 ja EKR4 (80 akadeemilist tundi) 11.06 – 13.06; 18.06 – 20.06; 26.06 – 27.06 2021

Koolitus toimub Sparta spordiklubis (Pärnu mnt 139c, Tallinn)

Registreeru e-poes. 

Reede, 11.06

9:30 – 11:00 Sissejuhatus fitnesstreeneri ametisse (Sten Põldsamm), koolitusklass

11:00 – 13:45 Toitumise alused, toitumise analüüs (Indrek Otsus), koolitusklass

13:45 – 14:30 LÕUNA

14:30 – 17:30 Toitumise alused, toitumise analüüs (Indrek Otsus), koolitusklass

 

Laupäev, 12.06

9:30  – 13:00 Füsioloogia ja funktsionaalne anatoomia (Mikk Pärn), koolitusklass

13:00 – 13:45 LÕUNA

13:45 – 18:00 Füsioloogia ja funktsionaalne anatoomia jätkub (Mikk Pärn), koolitusklass

 

 

Pühapäev, 13.06

9:30 – 11:45 Kehakoostise dünaamika (Siim Kelner), koolitusklass

11:45 – 13:15 Jõu ja hüpertroofia arendamise metoodika (Siim Kelner), koolitusklass

13:15 – 14:00 LÕUNA

14:00 – 15:30 Jõu ja hüpetroofia arendamise metoodika jätkub (Siim Kelner), koolitusklass

15:30  – 17:45  Jõusaalitreeningu soojendusosa, mobilisatsioon (Sten Põldsamm) koolitusklass, rühmatreeningute saal

 

 

Reede, 18.06

9:30 – 18:00 Jõusaali harjutused ja treeningvahendid, jõusaal

 

Laupäev, 19.06

9:30  – 11:00  Üldkehaline ettevalmistus, (Siim Kelner), koolitusklass

11:00 – 13:15 Üldkehaline ettevalmistus, praktiline osa, (Siim Kelner) rühmatreeningute saal

13:15 – 14:00 LÕUNA

14:00 – 14:45 Üldkehaline ettevaölmistus, praktiline osa jätkub (Siim Kelner) rühmatreeningute saal

14:45 – 17:00  Jõuharjutuste juhendamine teooria ja praktika (Siim Kelner), koolitusklass, rühmatreeningute saal

 

 

Pühapäev, 20.06

9:30 – 13.15 Praktiliste ülesannete lahendamine jõusaalis, jõusaal

13:15 – 14:00 LÕUNA

14:00- 17:45 Jõusaaliharjutused füsioterapeudi pilgu läbi, (Siim Savisaar),koolitusklass

 

Laupäev, 26.06

9:30 – 12:30 Jõutreening, tervis ja taastumine (Siim Savisaar), koolitusklass

12:30 – 13.15 LÕUNA

13:15 – 15:15 Erivajadustega inimeste treening (Siim Savisaar), koolitusklass

15:15 – 18:30  Laste ja noorte treening, teooria ja praktika, (Sten Põldsamm), koolitusklass

 

Pühapäev, 27.06

9:30 – 11:45 Toidulisandite teaduslikud alused (Siim Kelner), koolitusklass

11:45 – 13:15 Doping (Siim Kelner), koolitusklass

13:15 – 14:00 LÕUNA

14:00 – 15:30 Iseseisvate tööde ettekandmine (Siim KelnerIndrek Otsus), koolitusklass

 

NB! Treenerikutse taotlemiseks on lisaks vajalik läbida EOK üldained 3. tasemele (kui ei oma spordialast kõrgharidust) ja 16h esmaabikoolitus. Üldainete info leitav siin.

Detailid

Algus:
juuni 11
Lõpp:
juuni 27
Sündmus Category: