Eesti karikavõistluste uus toimumisaeg ja kevadhooaja võistlustel osalemine

Head sportlased!

Seoses kehtivate piirangutega on füüsiliselt võimatu läbi viia esialgselt 1. maile planeeritud Eesti karikavõistluseid kulturismis ja fitnessis. Peale konsulteerimist Kultuuriministeeriumiga otsustas Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit määrata uueks ja lõplikuks võistluste toimumise ajaks 29. mai ja võistluspaigaks Pärnu kontserdimaja.  Mõistame, et see otsus on paljudele ettevalmistusel ja dieedil olevatele sportlastele ebamugav. Selleks, et teha käesolev hooaeg sportlastele võimalikult paindlikuks, teeb EKFL juhatus üldkoosolekule kinnitamiseks ettepaneku jätta erakorraliselt rakendamata kodukorra nõue Eesti karikavõistlustel kohustusliku osalemise kohta juhul, kui sportlane soovib võistelda Euroopa meistrivõistlustel.

Lühidalt:

  • kõik EKFL 2021. aasta litsentsiga sportlased saavad ja võivad osaleda kõikidel kevadhooaja võistlustel hoolimata osalemisest Eesti karikavõistlustel.
  • loomulikult ootame siiski kõiki, kel iseloomu ja tahtmist jätkub, osalema ka karikavõistlustel.
  • algajate võistlejate jaoks, kes soovivad võistelda välisvõistlustel ning samuti karikavõistlustel, avame litsentside väljastamise koheselt.
  • tunnustatakse kõiki karikavõistlusel osalevaid algajaid