Valio Profeel Cup 2020

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Valio Profeel Cup 2020

26. sept. 2020

VALIO PROFEEL CUP KULTURISMIS JA FITNESSIS 2020

VÕISTLUSJUHEND

Aeg ja koht : võistlused toimuvad 26. Septembril 2020 algusega 13:00, Tallinnas, Sparta Spordiklubis, aadressil Pärnu mnt. 139c.

Võistluste eesmärk
Edendada ja arendada kulturismi ja fitnessi spordiala Eestis.

Võistluste korraldaja
Võistluste korraldaja on Sparta Spordiklubi koostöös Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liiduga.

Registreerumine

• Eelregistreerimise viimane päev on 13. september.
• Eelregistreerimine toimub läbi registreerimise ankeedi Sparta Spordiklubi kodulehel: https://sparta.ee/spordiklubi/sundmused/registreeri-valio-profeel-cup-2020/

• Osavõtutasu on täiskasvanutel 50€ ja noortel ja juunioritel 40€.

Maksmine toimub registreerumisel läbi Sparta kodulehe. Osavõtutasu sisaldab ka (Siim Kinnase poolt lava taga tehtud fotosid. Võistlejad saavad suuremad pilidfailid). NB! Ära unusta enne või peale võistlusi Siimu juurest läbi käia ja endast ja oma tiimist pilte teha!
• Kõikidel sportlastel peab olema kehtiv Eesti Kulturismi ja Fitnessli Liidu litsents. Info litsentsi taotlemise kohta alaliidu kodulehel: http://www.kulturism.ee/teadmiseks-voistlejale/
• Eelregistreerimata sportlased võistlusele ei pääse.
• Algajaks võistlejaks loetakse sportlast, kes ei ole osalenud kulturismi ja fitnessi võistlustel rohkem kui 1 korra.

Ajakava
26. September kell 9:30-11.00 – registreerimine / kaalumine / mõõtmine – Sparta Spordiklubi (koolitusklass II korrusel).
Valio Profeel Cup algab algajate võistlusega kell 13:00

Uksed avatakse pealtvaatajatele kell 12:30. Teises päeva plokis algusega kell 16.00 võistlevad edasijõudnud sportlased (samuti võivad võistelda algajate võistlustel osalenud sportlased ka õhtul edasijõudnute võistlusel, sellisel juhul tuleb lisaks juurde maksta täiskasvanutel 30€ ja noortel/juunioritel 20€ teisel võistlusel osalemise eest lisaks).
Täpsem ajakava selgub peale eelregistreerimise lõppu.

Kohtunikud
Võistluste peakohtunik on Ivar Mikk.
Kohtunike töö on reglementeeritud IFBB määrustikuga:

Нажмите для доступа к IFBB-General-Rules-2019.pdf

Võistluskategooriad nii algajatele kui edasijõudnutele on järgmised:
Noored kulturism (sünniaasta 2000 ja hiljem)
Noored bikinifitness (sünniaasta 2000 ja hiljem)
Noored rannafitness (sünniaasta 2000 ja hiljem)
Juuniorid kulturism (sünniaasta 1997-1999)
Juuniorid rannafitness (sünniaasta 1997-1999)
Juuniorid body-fitness (sünniaasta 1997-1999)
Juuniorid bikinifitness (sünniaasta 1997-1999)
Juuniorid naiste fitness (sünniaasta 1997-1999)
Mehed kulturism
Mehed klassikaline kulturism
Mehed rannafitness
Naised body-fitness
Naised bikinifitness -162, -169, +169cm
Naised wellness- fitness
Naised fitness
Masters body-fitness 35+ a.
Masters bikinifitness 35+ a.
Naised FitModel

NB!
• Sportlane võib võistelda kahes kategoorias. See tähendab, et juunior või noor võib võistelda ka täiskasvanute kategoorias või masters vanuserühma sportlane naiste või meeste arvestuses. Sellisel juhul tuleb tasuda lisaks 35€ osalustasu lisakategoorias osalemise eest. Ei ole lubatud võistleda erinevates kategooriates (näiteks ühel võistlusel bikinis ja teisel bodyfitnessis). Üleminek teise kategooriasse peab olema tehtud samas distsipliinis, milles algselt on võisteldud.
• Peakohtuniku otsusel liidetakse kaalu- ja pikkuskategooriad juhul, kui kategoorias on vähem kui 3 sportlast. Kui kategoorias on üle 6 võistleja, võidakse kategooriaid juurde liita. Kui noortes ja juuniorites on kategoorias alla 3 sportlase, võidakse kategooriad ühendada. Muus osas vanuseklasse ei ühendata (so juuniore ei viida üle täiskasvanutesse ja mastersit – seenioritesse.)
• Iga võistleja võib lava taha võtta kaasa ühe abilise (sellisel juhul tuleb tasuda 30€ abilise kaelakaardi eest ja see tagab sissepääsu nii lava taha kui saali, so eraldi piletit saalipääsemiseks enam ostma ei pea).
• Vabakavade muusika palume eelnevalt edastada DJ meilile ( heikomerikan@gmail.com )

Nõuded võistlejatele
• Kõik võistlejad peavad esitama ID kaardi.
• Registreerimine toimub võistlusriietuses. Ette tuleb näidata ka kingad (naiste kategooriad) ja vabakava riietus (fitness).
• Võistlused korraldatakse IFBB määruste järgi.

Autasustamine
Iga võistluskategooria 3 parimat sportlast autasustatakse karikaga. Sponsorite poolt meenelised auhinnad. Võistluste peasponsor on Valio Eesti.

Edasijõudnute võistlustel on rahalised auhinnad. Auhinnafond rahas on 5000€ ja kokku auhinnafond koos sponsorite auhindadega on 10 000€. Täpne auhinnarahade jaotus selgub peale registreerimise lõppu (sõltub kavva tulevate võistlusdistsipliinide arvust ja sellest kas kategoorias on vähemalt 3 võistlejat.)

Bikiinifitnessi absoluutsele võitjale edasijõudnute hulgas paneb V Motors oü välja Volkswageni auto 1 kuuse kasutusõiguse.

Dopingukontroll
Dopingukontrolli viib läbi SA Antidoping. Dopingukontrolli minevate sportlaste selgitamiseks kasutatakse ühte või mõlemat meetodit so juhuslik (loosiga) või sihilik. Sihiliku dopingukontrolli võib algatada võistluste peakohtunik.

Piletimüük
Piletid on müügis kohapeal enne võistluste algust. Pileti hind 20€. Lastele kuni 11a. tasuta. Pensionäridele ja noortele vanuses 12-18a. pileti hind 10€. Võimalus tellida ka VIP laud (sisaldab snäkke ja jooke, laua suurus 6-8 kohta. Hind 50€ per inimene). VIP laua broneerimiseks kirjuta gajanef@gmail.com . Laudade arv on piiratud!

Bankett
Toimub vahetult peale võistlust VIP alas ja sinna on oodatud nii võistlejad kui abilised/treenerid.

Info võistluste kohta:
Veebilehel : www.sparta.ee ;
e-posti teel: ottkiivikas@gmail.com;
tel: +372 5048898

Detailid

Kuupäev:
26. sept. 2020
Sündmus Category: